יום הולדת! אותו יום מדהים, מרגש, צבעוני ומשמח שאנו חוגגים רק פעם בשנה. ליום ההולדת יש חשיבות מאוד חזקה אצל רובנו. הרי במהלך השנה אנחנו פחות מתרכזים בעצמנו ויותר עסוקים באחרים, בסביבה שלנו, בדאגה לבית, לבן או בת הזוג, לילדים, עסוקים בפרויקטים הקשורים לעבודה ובעוד כל מיני משימות ככה שמעטים הם הימים שאנו באמת חוגגים בשביל עצמנו. 

יום הולדת זה יום שבו אנו מוקפים באנשים שקרובים, מעריכים ואוהבים אותנו, זה יום שבו מברכים אותנו בלי סוף בטלפון, פנים מול פנים, ברשתות החברתיות ועוד.. לעתים אף אנו מקבלים מתנה לתשומת לב וזה באמת יום שכולו מתרכז בנו. אם אתם מחפשים דרך יצירתית ומדליקה להפוך את היום הזה לבאמת מיוחד ויוצא דופן הגעת לגיל שאפשר להתחיל – חשפן לימי הולדת!

חשפן לימי הולדת – הפתעה או מתוכנן?

יש שני סוגים עיקריים של חגיגות. אותה מסיבת הפתעה בה אנו משקיעים כל כך עבור מישהי או מישהו שקרובים לליבנו. זו יכולה להיות מסיבת הפתעה ביום הולדת עגול כמו יום הולדת 20, 30 או 40, אותם ימי הולדת שמחייבים חגיגה אמיתית של ממש וזו יכולה להיות מסיבת יום הולדת סתם כך, לכייף. הרעיון הוא להפתיע את האדם ולרגש אותו כמה שאפשר עם אפקט ההפתעה. הסוג השני של ימי ההולדת הוא אותן מסיבות מתוכננות וגם בהן אפשר להכניס את החשפן בתור הפתעה כי זה בעצם הופך את ההופעה למשהו אחר ויותר מיוחד. ניתן גם להודיע על כך או ליזום בעצמכם, זה מאוד תלוי במה בדיוק אתם מתכננים ליום ההולדת.

במידה ובחרתם באפקט ההפתעה, כמובן שחשוב להכיר את האדם שחוגג ולדעת שהוא או היא באמת הולכים לזרום על האטרקציה הייחודית והכיפית הזו ושזה לא הולך לבאס לו או לה את היום הכי כייפי ושונה בשנה. 

הופעה של חשפן – איפה, מה מתי?

יש כמה אופציות שבוחרים ללכת על הופעה של חשפן ביום הולדת. כמובן שזה חייב להיות במקום סגור אבל אפשר לבחור בין בית של אחד החברים או החברות הקרובים או לחילופין לסגור מקום רק לאירוע עצמו כמו למשל אולם לאירועים קטנים, בר מגניב בלב העיר או מועדון ריקודים. 


לאחר שבחרתם מקום ואתם יודעים כמו מוזמנים יש, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט ליצור איתי קשר ואני אשמח לגלות גמישות ולהופיע בדיוק בשעה שמתאימה לכם. מה שבטוח, מחכה לכם ערב סוער, צבעוני, מצחיק, מסחרר, מעורר חושים, מסוג הערבים שלא שוכחים לעולם. מוזיקה טובה, הופעה מרהיבה שתדליק אתכם, אלכוהול ואוכל יהפכו את מסיבת יום ההולדת הקרובה לבלתי נשכחת! אני כאן כדי לעזור לכם בכל מה שצריך ולענות על כל השאלות!