הציפנדיילס הישראלים היא להקת חשפנים המרוכבת ממספר רק של רקדנים מהמובילים בתחום החשפנות בארץ. הלהקה מציגה מופע חשפנות עם כאוגרפיה, תלבושות, ושלל אביזרים שמותאם לכלל הנשים בישראל.

בשנת 1996 תחת ניהולם של חברת הפקות Gnn הוקמה הלהקה הראשונה והיחידה מסוגה בארץ של חשפנים , הרעיון נלקח בזמנו מהלהקה האמריקאית הציפנדיילס בארה”ב שהגיעו להופיע בישראל בשנת 1995.

Strippers

החברה לקחה את החשפנים הטובים בזמנו בארץ והרכיבה להקה שתעשה מופע לנשים בדיוק כמו שהיה נהוג בארה”ב, ואחרכך בהמון מקומות אחרים בעולם.

  • בשנת 1999 חשפן בשם”חיים סופר” שידרג את התוצר של חברת ההפקות ללהקה בשם נערי החוף, חברי הלהקה היו: חיים, יוני,ודימה.
  • בשנת 2001 עם פתיחת מועדון הדיווה המיתולוגי בתל אביב, התחילו במועדון ערבי ציפנדיילס בשילוב מופעי דראג , השילוב של דראג וחשפנים היה מאוד פופולרי בזמנו והיה להצלחה. הערב התקיים פעמים בשבוע.
  • בשנת 2003 הערב עבר לימי ראשון במועדון הרוסו בר בראשון לציון,ובימי רביעי במועדון הדיווה החדש,הצוות התחלף ועבר לניהולו של חשפן בשם “מרטין”, ביחד עם טל החשפן ופבלו בשם נערי החלומות.
  • בשנת 2006 נכנסו לעבוד תחת מרטין: רפאל החשפן, ודניאל החשפן, והוקם צוות חדש ורענן אשר נקרא ה”פאשן בוויז” .
  • בשנת 2007 הניהול עבר לטל החשפן והחזיר את השם נערי החלומות ביחד עם דניאל , פאבלו, לירוי, רפאל ועוד.
בשנת 2008 עברנו הלהקה למועדון הסטייג כל יום רביעי כולל הרוסו בר בימי ראשון.
  • בשנת 2010 הלהקה עברה תחת ניהולם של רפאל החשפן, ודניאל החשפן, בצוות אשר נקרא עד היום “לאב בוייז”. כיאוגרפיה מיוחדת נבנתה ביחד עם מופע חדש ורענן.

הלהקה עבדה במועדון ה”ללה בר” כל יום רביעי ברחוב הארבעה בתל אביב, הלהקה והצוות השתתפו בהמון קטעי טלווזיה שונים כגון: “עספור”, ערוץ 24 עם חנה לסלאו, קליף לאב בוייז של דנה אינטרנשנל, קליף של סקאזי, קומדיה נשואים פלוס, האח הגדול ועוד.

הצוות דיגמנו והיו לפרזנטורים של חברת פליבוי בישראל תחת המותג רוברטו.

בשנת 2013 התרחבה הלהקה ונוספו לה חבר חדש בשם מייקל.

כיום הצוות מונה 4 חשפנים , הלהקה פועלת במועדון השרונה במתחם “שרונה” ברחוב הארבעה תל אביב.