בחירת החשפן למסיבת יום הולדת לנשים

חשפן ליום הולדת לנשים בלבד
חשפן ליום הולדת לנשים בלבד

ימי הולדת הן מאורע משמח  והזדמנות יוצאת מן הכלל לחברות קרובות להתאסף יחד ולחגוג. הזמנת חשפן ליום הולדת היא דרך מצוינת ליצור אווירה קלילה וכייפית, ולחגוג כמו שרק נשים יודעות לחגוג כשהן לבדן, בלי הנוכחות של הגברים בחייהן לצידן. אחווה נשית תמיד הולכת מצוין עם בילויים, וימי הולדת מתאימים לכך במיוחד, היות וזהו ציון דרך בו כל אחת מאיתנו חוגגת את הישגיה וכל הצלחותיה בשנה שחלפה.

להפתיע את החברה הטובה

הזמנת חשפן ליום הולדת הינה דרך מצוינת להפתיע את החברה הכי טובה שלכן ביום המיוחד שלה. מטבע הדברים, החברה הכי קרובה מבין מעגל החברות, היא זו שגם מכירה הכי טוב את כלת השמחה – היא זו אשר  תוכל לדעת האם כדאי לעשות זאת בהפתעה, או האם כדאי לשתף אותה בסוד העניינים ובתכנון של המסיבה ושל המופע המרכזי שלה.

היכן לערוך את המסיבה

מסיבת יום הולדת הכוללת הזמנת חשפן ליום הולדת ניתן לערוך בבית פרטי של אחת מין החברות או בחדר פרטי של מועדון שכולן אוהבות לבלות בו. קחו בחשבון שהאווירה בסלון של אחת מכן תהיה הרבה יותר פרטית, בעוד שבמועדון, גם אם שריינתם חדר לעצמכן (בהנחה שאתן מהוות קבוצה גדולה) האווירה תהיה פחות אינטימית.

בחירת החשפן

הזמנת חשפן ליום הולדת צריכה להיעשות בקפידה. בדקו אתרים של חשפנים שונים, ערכו השוואה בין האתרים של החשפנים  והתרשמנו מהתמונות בהם. בשיחה עם החשפן אל תהססו לשאול אותו לגבי התוכנית שהוא מציע – האם יש לו כמה סוגי דמויות שהוא מגלם? מה המופע כולל? אפשר בהחלט גם לבקש מספר טלפון של ממליצות ממסיבות קודמות שבהן הוא הופיע.

בערב המסיבה

אם הזמנתן חשפן ליום הולדת הרי שצפוי לכן ערב תוסס, מרגש ומהנה במיוחד! תאמו את שעת ההגעה של כל הבנות, על מנת שתוכלו להגיע בזמן (וגם להפתיע את החברה, אם כך בחרתן לעשות). כדאי להזמין את החשפן לאמצע של המסיבה – כך שיהיה לכן מספיק זמן בהתחלה לפטפוטים ולנשנושים ומספיק זמן בסוף לפתיחת המתנות של כולן ולפרידות.

רוצות לקרוא עוד מאמרים על חשפנים למסיבות? כנסי למאמרים של רפאל החשפן