מזל טוב! כמה מרגש! חברתכן הטובה ממש בקרוב עומדת להינשא לבן הזוג שלה וזה שינוי אמיתי. המעבר מרווקות לנישואים לגמרי דורש חגיגה ואין כמו לחגוג במסיבת רווקות מרעננת, כיפית ושמחה. אתן בוודאי ממש נמצאות בעיצומן של ההכנות ומתכננות את מסיבת הרווקות ההולכת וקרבה. הרגעים האחרונים והמתוקים ביותר של הרווקות, שווה השקעה אין מה לומר. 

אז אם גם אתן כמו עוד בנות רבות אחרות שיצא לי להכיר בשנים האחרונות מחפשות דרך מקורית ובאמת מדליקה שתגרום לכלה להתרגש ולשמוח, להעלות לה את הדופק לשמיים וכן אולי אפילו להזיע, חשפן למסיבת רווקות הוא הדרך לעשות את זה. מופע מרהיב, מקצועי, לוהט ומושקע מחכה לכם בערב בלתי ססגוני ממש כמו בסרטים. הנה 5 טיפים להזמנת חשפנים למסיבת רווקות.

אטרקציה למסיבת רווקות

אם לא חייבים, לא מספרים

זה נכון שיש כל מיני סוגים של בנות: פלפליות, מצחיקות, צוחקות, רגשניות, רגישות, חנוניות, זורמות, ביישניות או שילוב של כמה מהן. אין לכן מה לחשוש. נתקלתי במהלך השנים שאני עובד בתחום בכל סוגי הבנות והנשים, מכל הגילאים עם דפוסי אופי שונים ומגוונים. אין כמו אפקט ההפתעה בעיקר שמדובר במופע חשפנות מרגש כזה ותאמינו לי, אני יודע איך לשבור את הקרח ולגרום גם לביישנית ולנבוכה ביותר, להנות מזה. כמובן שאם יש התנגדות מראש, עדיף שלא לבחור את האטרקציה של מופע חשפנות בכוח, אבל אם לא יצא לכן לדבר על זה, תאמינו לי שכולן זורמות וכל כך נהנות. 

השקיעו בלוקיישן 

יש משהו בבחירת הלוקיישן של מסיבת רווקות בשילוב מופע חשפנות שעושה את ההבדל. לכן, השקיעו בלוקיישן מגניב. זה יכול להיות בבית של אחת הבנות, וילה עם בריכה, ספא מפנק, בית מלון או אפילו בר שאתן סוגרות רק למטרה הזה. אני אשמח להציע לכן הצעות נוספות לגבי בחירת לוקיישן למסיבת רווקות המשלב מופע חשפנות. 

התאימו את כמות החשפנים לכמות הבנות

במידה ומדובר במסיבת רווקות מאוד גדולה, ההמלצה שלי היא ללכת על מופע חשפנות עם כמה חשפנים ולא רק על חשפן אחד. 

החליטו על הלוז מראש

כדי שהכל יהיה מושלם, מדויק וממש לפי הספר, כדאי לבנות לוז מראש, בעיקר אם בחרתם לשלב במסיבת הרווקות עוד פעילויות. אם יש עיסוי, בריכת שחיה, הפעלה או כל דבר אחר, אני ממליץ לכן בחום להחליט מתי כל דבר יתחיל ומתי יסתיים אחרת הולכים לאיבוד, בעיקר שיש ברוב המסיבות הללו אלכוהול והרבה ממנו. עדיף להכניס לפני המופע פעילות שתשחרר קצת את הבנות ותחבר ביניהן וככה המופע הופך להיות הרבה יותר זורם. 

עדכנו אותי בפרטים היבשים והטכניים

אני כאן בשביל לעזור כי אני רוצה שכולכן תהנו עם דגש על הכלה המיועדת. לכן, אני ממש אשמח שתעדכנו אותי בכמה שיותר פרטים בין אם זה המיקום, העיצוב של המקום, האם יש מערכת הגברה כדי שנגיע כמה שיותר מוכנים בשבילכן.