לאורך רוב השנה אנחנו נמצאים בסוג של רוטינה כזו. אנחנו כל כך עסוקים, שאובים בתוך העבודה, בתוך הבית, בתוך הילדים, בתוך המסגרות ובתוך כל מה שיש לנו מסביב לעשות וגם להספיק ככה שאנחנו לא נותנים לעצמנו את הזמן הזה להשתחרר באמת. 

גם אלו מאיתנו שיוצאים מדי פעם לבלות, עושים פעילות גופנית, נפגשים עם חברים ואנשים שאנחנו אוהבים לא תמיד נמצאים במקום הזה באופן שמשחרר אותנו לגמרי מכל הבעיות, המחשבות, הטלפונים והשיגעונות שמסביב. תמיד משהו מעסיק אותנו. אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מתלבטים או אולי מתלבטות וחושבים על להזמין חשפן לאירוע שאתם מפיקים אבל לא באמת יודעים למה לצפות. 

חוויה משחררת, מצחיקה וכייפית

בכל אירוע אליו אני מוזמן, בהתחלה יש כאלה שקצת לא יודעים איך להכיל את זה, בעיקר אלה שעדיין לא חוו את החוויה. אחרי כמה דקות, המבוכה הזו משתחררת ואנחנו נכנסים לסוג של שחרור שמאוד קשה לי להסביר אותו במילים אבל בהחלט מרגישים את זה מכל הכיוונים. 

הגוף של כולם מתחיל להיות יותר רפוי, החיוך מתחיל לעלות על הפנים, הצחוקים מתחילים להתגלגל ואז משהו פנימי יוצא מתוכנו, מעומק הלב והנשמה שגורם לנו להנות מהמופע הזה באופן שלא נהנו באף מקום אחר בחיים שלנו. השילוב בין המוזיקה, האלכוהול, האנשים שנמצאים במקום הופך את החוויה למשהו משחרר וחד פעמי. 

מופע חשפנות – לאילו אירועים זה מתאים?

למגוון רחב של אירועים. למשל, אם אתן מתכננות לחברה הכי טובה שלכם מסיבת רווקות לפני יום החתונה ואתן רוצות שזו תהיה עבורה חוויה מרגשת, אחרת ובלתי נשכחת, מופע חשפנות זה בדיוק זה. ניתן גם להזמין חשפן או להקת חשפנים לאירועים כמו ימי הולדת, חשפן לערבי גיבוש לנשים, חשפן לערבי גייז ועוד. 

למה לצפות שמזמינים חשפן?

מופע חשפנות מרהיב ממש כמו שיש במועדונים הגדולים בניו יורק, אמסטרדם ולונדון זה משהו שממש לא עושים אותו בכל יום ויחד עם זאת מדובר במופע משגע שאי אפשר להישאר אליו אדישות. מופע צבעוני, מרגש, מצחיק, מפתיע, כזה שמעורר ומחדד את כל החושים וגורם לכולן להישאר עם הפיות פתוחים.  מסוג האירועים שידברו עליהם עוד שבועות קדימה. 

מופע חשפנות – איך זה מתבצע?

בשלב הראשון אתן בוחרים מקום. המיקום חשוב ויקבע כמה המסיבה תצליח. זה חייב להיות מקום שמתאים לסוג האירוע ולגודל שלו. אפשר לקיים את המופע בבית של אחד המוזמנים שזה פתרון, אפשר להזמין מקום בבית מלון מה שיעניק לאירוע פו יוקרתי, אפשר בספא או במועדון. לא משנה באיזה מקום תבחרו, אני אדאג שזה יהיה אירוע מרהיב, מיוחד ומושקע. בשלב הבא תעבירו לי את כל הפרטים בין אם זה האווירה שאתם רוצים ליצור, המוזיקה, סוג האירוע, כמות המוזמנים, האם זה בתכנון או בהפתעה ועוד. 

זהו. כל מה שנשאר לכם הוא להשאיר את הפרטים אצלי באתר ואני כבר אדאג לחזור אליכן עם כל הפרטים ממש בקרוב.