ה-"Dream Boys" מציג: חשפן לערב נשים בלבד!!!

מחפשות חשפן לערב נשים?

ערב שבו תוכלו לחגוג ביחד עם החשפנים שלנו: מסיבת רווקות, ימי הולדת, ערב גיבוש ועוד…

ערב המציג מופע חשפנים אמיתי, פרוע, חושני, מצחיק וסקסי!

צוות הרקדנים הם החשפנים היפים, המקצועיים והמוכשרים ביותר בישראל אשר מובילים את תחום החשפנות בישראל.

המופע מתקיים קבוע בכל יום רביעי במועדון "השרונה" בתל אביב. המופע ברמה גבוהה ביותר שמורכב ממספר רב של חשפנים על במה אחת, בערב שכולו שלכן.

את הערב מנחה "דראג" קורע מצחוק אשר דואג להשאיר את האווירה סקסית ושובבה.

בזמן שהחשפנים שלנו מתלבשים "בלבוש צנוע" מאחורי הקלעים, המנחה ינעים את זמנכן במופע סטאנדאפ אישי במהלך הערב ובסופו תתקיים מסיבת ריקודים בליווי "די גיי" אשר דואג שאף אחת לא תצא מקופחת.

חשפן לערב בנות מהווה חוויה בלתי נשכחת, מופע מושקע ועוצר נשימה, שהותאם לקהל החם בישראל באווירה אינטימית.

ערב נשים המופע

מי אנחנו ומה זה אומר להיות חשפן בצוות שלנו?

Dream Boys

צוות החשפנים החם ביותר בישראל!

חובה לציין שכל אחד מהחשפנים שלנו הם בעלי ניסיון של לפחות 5 שנים בתחום החשפנות.

הצוות מורכב ממיטב החשפנים המובילים, 100% ישראלים לוהטים, דוגמנים בזמנם החופשים, מקצוענים אמיתים.

ראיתם אותם במועדון הדיווה, מועדון הרוסו ובסטייג' וכמו כן בערבי נשים בכל הארץ, ועכשיו הם מגיעים בגודל אמיתי ישר אליכן למסיבה.

הצוות דוגל במקצוענות, תשומת לב אישית, משלבים במסיבה סקסיות, חושניות והומור ומשאירים לך טעם של עוד.

צוות ה-Dream Boys

ממליץ מספר נקודות חשובות למסיבת רווקות מוצלחת:

  1. המיקום – אחד הצעדים הראשונים בתכנון מסיבת רווקות הוא מציאת מיקום מתאים, בהתאם לגיל המשתתפים ולכמות. מניסיוננו העשיר, גילינו שיש מספר מקומות אשר לרוב הופכים את מסיבת הרווקות לחוויה
  2. בית – אירוח מסיבת רווקות בבית, מקנה מספר יתרונות ברורים לעומת המקומות האחרים. בין היתרונות נמנים כדאיות כלכלית, אי תלות במגבלת זמן וכמובן הרגשת ביטחון ונוחות אשר תמיד מסייעות בהרמת האווירה.
  3. ספא – טרנד אשר התחיל בשנים האחרונות ותפס תאוצה הוא לארח את מסיבת הרווקות בספא מפנק. המשתתפות נהנות ממסאג'ים מפנקים, שהות בבריכה ובג'קוזי וברגע השיא כמובן, הופעה של החשפן לערב בנות אשר לא נשאר אדיש למראה הג'קוזי המפנק. בעבר הופענו בכל הארץ במקומות שונים ונשמח להמליץ על ספא מתאים בעירכן.
  4. בית מלון – בהעדר אופציות אחרות, בית המלון הוא בחירה נוחה כאשר היתרון הברור הוא היכולת להנות ולעשות קצת בלאגן, מבלי לדאוג למי מנקה ברגע שמסתיים.
  5.  חוץ – חוף הים, זולה מבודדת או פארק, הופענו בכולם… קצת קר, אבל תמיד מקורי. אנחנו צוות הלאב בוויז פה על מנת לשדרג לכן את המסיבה הכי טוב שאפשר, נתנו את מלוא תשומת הלב על מנת לשים דגש לפרטים הקטנים. כל בקשה נלקחת ברצינות כדי להתאים את עצמנו למסיבה שלך ובסופו של דבר להפוך את בעלת השמחה למאושרת ומרוצה.